צוות המשרד

נמרוד לב

רואה חשבון

נמרוד מתעקש להכיר כל לקוח באופן אישי, תוך כדי פיקוח על השותפים המקצועיים במשרד גיל וקרן, ולקוחות בעלי עסקים גדולים מטופלים ישירות על ידו. לנמרוד יש כ-30 שנה ניסיון בליווי וראיית חשבון של עסקים בארץ ומעט גם בחו"ל. הוא מקצועי לאין שיעור, ורואי חשבון ויועצי מס רבים נתמכים בידע המקצועי שלו הן בהתייעצויות בתשלום, והן בלקיחת קורסים ושיעורים – פרטיים וציבוריים – אותם נמרוד מעביר על בסיס קבוע – ועל ידי כך נחשב כאוטוריטה בקנה מידה לאומי בתחום.

נמרוד לב

גיל בניזרי

יועץ מס

יועץ המס גיל הוא מהמובילים בארץ בתחומו ומתמחה בעיקר בעוסקים מורשים ובהוצאות המורשות שלהם. במקרים רבים כגון: הוצאות בחו"ל ללא מע"מ, הוצאות רכב נרחבות, הוצאות נישתיות כמו תשלומים לגורמים צד שלישי או שירותים וירטואליים וכדומה, גיל מכיר את נבכי החוק וראיית החשבון ברמה שתחסוך לכם מאות שקלים בחודש (ולפעמים אף אלפים) על פני רואה חשבון אחר שאינו מתמצא ברמה הראויה בתקנות המסועפות הללו. לגיל יש ניסיון של 12 שנה והוא משתתף בשיעורים אותם נמרוד מעביר לציבור רואי החשבון ויועצי המס בישראל כמרצה אורח בתחומים בהם הוא מתמחה.

קרן בן ישי

רואת חשבון

קרן היא רואת חשבון יחסית בתחילת דרכה, אך מבטיחה, מקורית, יצירתית ומקצועית ברמה שלא תאמן. קרן מטפלת בעוסקים פטורים ובמורשים קטנים במשרד, והדגש שלה הוא מתן שירות מלא, מקצועי ודקדקני – גישת התקשורת אליה היא מלאה, היא אוהבת לטפל בכל הנושאים הקשורים לראיית החשבון עבור בעל העסק תוך מינימום התעסקות מיותרת מצידו, ולא פעם חקרה נושא עבור בעל עסק בטיפולה לעומק כדי להבטיח שהיא מספקת עבורו את השירות הטוב ביותר ואת החסכון המירבי האפשרי. קרן לוקחת את הלקוחות שלה באופן אישי, מגיבה למיילים והודעות במהירות והלקוחות המרוצים שלה נערמים ומתרבים על בסיס חודשי.