המלצות

"נורא אהבתי את הירידה לפרטים הקטנים. אף אחד מרואי החשבון הקודמים שלי לא מלאו איתי דוחות מיוחדים, מפורטים ומלאים כל פעם שחזרתי מנסיעה עסקית לחו"ל, אף פעם לא דיברו איתי בפגישות בגובה העיניים – בשפה פשוטה – שגם אני אוכל להבין את כל הטרמינולוגיה והמונחים, אף פעם לא נתנו לי יחס אישי ומענה מהיר והולם על כל מייל, פניה אישית וטלפון. אני לא אעזוב אתכם לעולם!"

סימה, צלמת מקצועית

 

"קרן היקרה!

את הליווי הצמוד שלך בשנים האחרונות אין לי איך לתאר במילים. אני מרגישה שאת תמיד שם בשבילי – תמיד נותנת מענה מקצועי, מהיר ומלא לכל שאלה, בין אם זה דחוף והתקשרתי ובין אם זה במייל ואפילו באופן אישי בוואטס אפ. תודה על הכל!!!".

יובל, מקדם אתרים

 

"לרואה החשבון נמרוד לב וצוות המשרד המקצועי,

זה כבוד גדול עבורינו להמשיך אתכם זו השנה השלישית את מערכת היחסים הפוריה ומשתפת הפעולה אותה התחלנו בתחילת העשור השני לשנות ה2000. שנזכה לעוד הרבה שנים יפות של חסכון בהוצאות ומיסים!"

אילן דר, סמנכ"ל חברת סטרט אפ ברמת החייל

 

"גיל המדהים, בעקבות הטעות שגילית בחישובי המיסים עבורי בשנה שעברה, התאפשר לי להגדיל את העסק בקלות רבה יותר – מהלך שהיה מתוכנן בכל מקרה אך התאפשר בקלות יותר בזכותך. אין מילים בפי לתאר כמה אני מרוצה מכך שלא התעלמת ולא חלפה לידך אי התאימות בדוחות ללא תשומת לב, הדקדקנות שלך הצילה לי אלפי שקלים. רותם החליטה לבנות עבורך מקדש בסלון! :)"

איציק, טכנאי מוצרי חשמל מרמת גן

 

"לצוות משרד רואה חשבון לב ולנמרוד בפרט,

עברנו משוכות רבות ורואי חשבון רבים עד שלימדת אותנו שירות טוב ומקצועי מהו. המשך כך ואני נמשיך להיות לקוחות מרוצים עוד שנים רבות ומאושרות. שיהיה לנו רק טוב!"

גלבוע כהן, מנחה כנסים ואירועים.

 

"נמרוד ידידי, מהיום הראשון שביקרתי אצלך במשרד והיה ה"קליק", ה"כימיה" הזו, שאי אפשר להתעלם ממנה, ידעתי שאני בוחר נכון. חובת ההוכחה הייתה עלייך ואתה מוכיח עם ריבית כל חודש וכל שנה מחדש. מאחל לנו המשך שיתוף פעולה חסכוני גם בעתיד!"

גיל לבן, מתורגמן עברית – ספרדית – צרפתית.

 

"לגיל וקרן המדהימים!

לא יאמן כמה תחושת החמימות, האינטימיות והחברות שעוטפת אותך כשאתה נכנס למשרד שלכם תואמת את רמת השירות שאתם נותנים בפועל. גאים לקרוא לעצמנו לקוחות וגם חברים טובים שלכם!"

יוסי לביא וחברי צוות המשרד "המרכז לטיפול בקשיש"

 

"נמרוד היקר,

אנחנו רוצים שתדע שבמהלך שנות העבודה שלנו מולך חיזרו וריקדו סביבנו רואי חשבון ויועצי מס נוספים. את כולם דחינו על הסף באופן מיידי (למרות שחלקם הציעו מחירים זולים יותר), אנא קבל זאת כהצבעת אמון בך ובחברי המשרד שלך."

אבי דיגל.